Deska do prasowania + GRATIS mop wyciskacz Piccolo firmy Leifheit Zobacz większe

Deska do prasowania + GRATIS mop wyciskacz Piccolo firmy Leifheit

72582 + 57023

Nowy produkt

Deska do prasowania 72582 + GRATIS mop wyciskacz Piccolo 57023 firmy Leifheit

Więcej szczegółów

169,00 zł brutto

 • Deska do prasowania 72582 + GRATIS mop wyciskacz Piccolo 57023 firmy Leifheit

  Opis szczegółowy

  Ta wyjątkowo stabilna deska do prasowania Classic Steam M posiada podstawkę pod stacje parowe. Zapewnia ona miejsce na stacje parowe o wszystkich wymiarach, stanowiąc jednocześnie bezpieczne wgłębienie na tradycyjne żelazka. Dzięki bardzo szerokiemu, kwadratowemu stelażowi deska jest bardzo stabilna i pewnie stoi podczas prasowania. Uchwyt na kabel gwarantuje bezpieczną i wygodną pracę. Regulowana wysokość do 95 cm, pozwalająca na dostosowanie deski do wzrostu bez obciążania kręgosłupa. Wymiary powierzchni prasowania to 120 x 38 cm. Deska Classic M jest idealną deską do prasowania dla małych i średniej wielkości gospodarstw domowych.

  +

  Piccolo to mały, wygodny mop o dużej skuteczności z mechanizmem wyciskania znajdującym się bezpośrednio na drążku, co umożliwia wyciskanie nakładki niemal bez wysiłku, bez schylania i moczenia rąk w brudnej wodzie. Mop Piccolo wyposażony jest w nakładkę micro duo, która dzięki dwóm rodzajom włókien idealnie usuwa brud ze wszystkich podłóg. Dzieje się tak dzięki milionom rozgałęzionych włókien, które usuwają nawet najdrobniejszy brud i tłuszcz z najmniejszych nierówności i wchłaniają go wraz z wodą. Oddzielnie dostępna nakładka „extra soft“ jest przeznaczona do podłóg wyjątkowo wrażliwych na wilgoć, a nakładka cotton plus mająca w swoim składzie bawełnę jest idealna do płytek i podłóg kamiennych. Nakładkę mocowaną na rzep można dowolnie często zdejmować i prać w pralce w temp. 30°C. Szerokość mopa to 27 cm.


  Główne cechy:

      zestaw zawiera bardzo stabilną deskę do prasowania z wbudowaną podstawką pod stację parową i uchwytem na kabel. oraz mop Piccolo 27 cm

  deska:

      dla małych i średniej wielkości gospodarstw domowych

      regulowana wysokość do 95 cm

      powierzchnia prasowania o wymiarach 120 x 38 cm

      Wzór: Trend Squares M

  mop:

  poręczny mechanizm wyciskania na drążku

      zdejmowana nakładka micro duo wykonana z dwóch rodzajów włókien

      przeznaczona do wszystkich podłóg

      Szerokość: 27 cm