STRAŻ POŻARNA Z DŹWIĘK, ŚWIATŁO DICKIE Zobacz większe

STRAŻ POŻARNA Z DŹWIĘK, ŚWIATŁO DICKIE

Nowy produkt

Gigantyczna Straż Pożarna niemieckiej firmy DICKIE

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

132,00 zł brutto

 • Gigantyczna Straż Pożarna niemieckiej firmy DICKIE

  wprowadzi małego strażaka w świat wielkich przygód i niezapomnianych wrażeń. Wóz strażacki do złudzenia przypomina prawdziwy z realistycznymi dźwiękami syreny, efektami świetlnymi oraz wysuwaną drabiną

  Dodatkową atrakcją są otwierane tylne drzwi, otwierany boczny zasobnik oraz wąż - sikawkę, z której naprawdę leci woda podczas akcji gaśniczej.

  Prawdziwa gratka dla każdego małego strażaka!

  Wóz strażacki posiada mnóstwo ciekawych funkcji, dzięki którym zabawa stanie się jeszcze fajniejsza.

  Wiek 3+

  Straż zasilana bateriami 2x AA 1,5V

  dołączone do zestawu

  wymiary

  długość 38cm

  szerokość 12cm

  wysokość 18cm

  Zabawki firmy Dickie to produkty o bardzo wysokiej jakości i nowoczesnym wzornictwie. Produkowane są przede wszystkim na terenie Unii Europejskiej, dzięki czemu posiadają wszystkie wymagane atesty bezpieczeństwa oraz certyfikat CE. Dickie to niemiecka firma z tradycjami, należąca obecnie do ogromnego koncernu zabawkarskiego Simba-Dickie Group, tworząca, produkująca i dystrybuująca bardzo szeroką gamę zabawek. Dziś produkty Dickie, ze względu na wysoką jakość, bezpieczeństwo i trwałość cieszą się ogromną popularnością. Dzięki temu, iż są one stuprocentowym gwarantem radości i dobrej zabawy dla najmłodszych, trafiły już niemal w każdy zakątek świata. Filozofia firmy została oparta na założeniu, by towarzysząc dzieciom w trakcie ich rozwoju, oferować im nowoczesne zabawki niosące przyjemność z zabawy, wywołujące jak najwięcej pozytywnych emocji oraz ułatwiające poznawanie świata.