Choinka świąteczna ze światełkami LED firmy KONSTSMIDE

2887-103

Nowy produkt

Ozdoba świąteczna CHOINKA LED 2887-103 firmy KONSTSMIDE EAN: 7318308871035

Więcej szczegółów

94,00 zł brutto

 • Choinka ze światełkami LED 2887-103 Konstsmide

   

   

  Opis szczegółowy:

  Drewniana piramida LED w stylizowanej formie choinki

  Choinka całkiem innego rodzaju - jest to dekoracyjna drewniana piramida z oświetleniem LED. 48 diod emitujących ciepłe białe światło zapewnia doskonałą iluminację. Kabel jest przezroczysty. W zestawie z transformatorem wewnętrznym.

  Dekoracja storzy w Twoim domu prawdziwie świąteczny klimat. Do zaieszenia w każdy miejscu, gdzie tylko zapragniesz. Przepięknie wygląda w oknie. Wprowadzi do każdego pomieszczenia świąteczny nastrój. stanowi niezwykła dekorację salonu, jadalni, holu czy sypialni.

  Wygląda bardzo efektownie przez co jest niezastąpioną dekorację do biura, sklepów i restauracji. Wszystko tak, aby Wasze otoczenie było pełne kolorów i magi Świąt Bożego Narodzenia.

    

    Główne cechy:

  sprzedaż dotyczy ozdoby świątecznej w kształcie choinki z lampkami LED 2887-103 firmy Konstsmide

  dekoracja wewnętrzna

  z transformatorem wewnętrznym

  żarówki - 48 LED

  napięcie - 230 V

  światło - białe ciepłe

  długość kabla zasilającego - 5 m

  materiał - drewno w kolorze brązowym i tworzywo sztuczne

  wymiary dekoracji - szer. 60 cm x wys. 90 cm

  Świąteczne oświetlenie domu wcale nie musi wiązać się z ogromnym rachunkiem za prąd! Przygotowaliśmy pełną gamę artykułów oświetleniowych bazujących na energooszczędnej technologii LED, dzięki której można oświetlić dom zarówno z zewnątrz, jak i od środka. 

  Diody LED to oszczędność nawet do 80% energii elektrycznej, a także wydłużona żywotność, dlatego wybierając lampki choinkowe LED oraz innego rodzaju dekoracje świąteczne nie muszą Państwo obawiać się o nadmierne koszty ich użytkowania.