Forma do pieczenia SILKONOWA DR Oetker ŚWIĘTA

01597

Nowy produkt

Forma do pieczenia SILKONOWA 01597 DR Oetker ŚWIĘTA EAN: 4006501015976

Więcej szczegółów

34,99 zł brutto

 • Dr.OETKER

  SILIKONOWA FORMA DO PIECZENIA

  ZIMOWA WIOSKA

   

  Opis szczegółowy:

  Silikonowa forma do pieczenia zimowa wioska 01597 Dr.Oetkera to przyjemność pieczenia dla całej rodziny i zapowiedź świąt Bożego Narodzenia. Z formą do pieczenia można łatwo stworzyć domowy wypiek. Zestaw obejmuje 2 formy silikonowe ze wszystkimi niezbędnymi elementami dla stworzenia idealnej wioski. Bardzo łatwa obsługa dzięki 2 niezależnym elementom formy do wypiekania. Wypieki mozna dowolnie łączyć, a następnie ozdobić zgodnie z pomysłem.

  Forma umożliwia użycie tylko części form. Forma do pieczenia jest wykonana z wytrzymałego na ciepło silikonu, który jest łatwy do napełnienia. Elastyczny materiał umożliwia łatwe odłączanie poszczególnych części. Formy do pieczenia są przystosowane do zmywarek do naczyń i wszystkich komercyjnych pieców kuchennych.

   
  Formy Dr Oetker są testowane przez zespół ponad 20 osób zanim trafią do sprzedaży. W ponad 50 różnych modelach i rodzajach piekarników, sprawdzana jest ich jakość, odporność na zniszczenia, łatwość czyszczenia oraz efekty pieczenia. Kupując formy do pieczenia marki Dr Oetker klient ma gwarancję że otrzyma produkt najwyższej jakości, który będzie służył przez wiele lat.

   
  Na stronie Dr Oetker można znaleźć wiele ciekawych i sprawdzonych przepisów.
    
  Główne cechy:

  sprzedaż dotyczy zestawu dwóch silikonowych form do pieczenia 01597 firmy Dr.Oetker

  wymiary form - 36,5 cm x 26 cm x 3,7 cm

  materiał - silikon

  nadaje się do standardowych pieców

  łatwy do napełniania i wyjmowania upieczonych elementów

  łatwa do czyszczenia

  można myć w zmywarce

     

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: