Dekoracja świąteczna ŚWIECZKA 30 cm na baterie z czujnikiem zmroku firmy Konstsmide

1942-100

Nowy produkt

Dekoracja ŚWIECZKA 30 cm na baterie 1942-100 firmy Konstsmide EAN: 7318301942107

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

99,00 zł brutto

 • Dekoracja wewnętrzna ŚWIECZKA na baterie

   

  Opis szczegółowy:

   Duża świeczka na baterie 1942-100 firmy Konstsmide to wspaniałe rozwiązanie, bo nie musisz pamiętać o jej zgaszeniu. Świeczka wykonana jest z prawdziwego wosku, dzięki czemu wygląda bardzo realistycznie i efektownie. Dzięki zasilaniu bateriami nie borykasz się z kablem zasilającym, przez co nie musisz niczego kamuflować, a także możesz rozdzielić świeczki w dowolnie wybrany sposób. Ponadto zainstalowane diody LED nie zużywają tak bateri jak zwykłe światełka. Dodatkowym atutem jest możliwość włączenia czujnika zmroku, przez co gdy w mieszkaniu zrobi się ciemno świeczka miło zaskoczy Cię swoją aurą świetlną.

  Główne cechy:

  sprzedaż dotyczy dużej świeczki na baterie 1942-100 firmy Konstsmide

  posiada możliwość włączenia czujnika zmroku

  dekoracja wewnętrzna - stopień ochrony IP20

  materiał - prawdziwy wosk, tworzywo sztuczne

  kolor światła - ciepłe białe

  wymiary świeczki - dł. 12,5 cm x szer. 12,5 cm x wys. 30 cm

  zasilanie - baterie LR14 1,5 V (brak w zestawie)

   

  Świąteczne oświetlenie domu wcale nie musi wiązać się z ogromnym rachunkiem za prąd! Przygotowaliśmy pełną gamę artykułów oświetleniowych bazujących na energooszczędnej technologii LED, dzięki której można oświetlić dom zarówno z zewnątrz, jak i od środka.

  Diody LED to oszczędność nawet do 80% energii elektrycznej, a także wydłużona żywotność, dlatego wybierając lampki choinkowe LED oraz innego rodzaju dekoracje świąteczne nie muszą Państwo obawiać się o nadmierne koszty ich użytkowania.