Dekoracja świąteczna 4X ŚWIECZKA na baterie z czujnikiem zmierzchu firmy Konstsmide

1973-100

Nowy produkt

Dekoracja cztery ŚWIECZKI na baterie 1973-100 firmy Konstsmide EAN: 7318301973101

Więcej szczegółów

Ostatnie egzemplarze!

79,00 zł brutto

 • Dekoracja wewnętrzna 4X ŚWIECZKA na baterie

   

  Opis szczegółowy:

   Zestaw czterech świeczek na baterie 1973-100 firmy Konstsmide to wspaniałe rozwiązanie, bo nie musisz pamiętać o jej zgaszeniu. Świeczki wykonane są z prawdziwego wosku, dzięki czemu wyglądają bardzo realistycznie i efektownie. Dzięki zasilaniu bateriami nie borykasz się z kablem zasilającym, przez co nie musisz niczego kamuflować, a także możesz rozdzielić świeczki w dowolnie wybrany sposób. Ponadto zainstalowane diody LED nie zużywają tak bateri jak zwykłe światełka. Dodatkowym atutem jest możliwość włączenia czujnika zmierzchu, przez co gdy w mieszkaniu zrobi się ciemno świeczki miło zaskoczą Cię swoją aurą świetlną.

  Główne cechy:

  sprzedaż dotyczy zestawu czterech świeczek na baterie 1973-100 firmy Konstsmide

  posiada możliwość włączenia czujnika zmierzchu

  dekoracja wewnętrzna

  kolor światła - ciepłe białe

  wymiary świeczek - dł. 5 cm x szer. 5 cm x wys. 16 cm

  zasilanie - 8 bateri AA/R6 1,5 V (brak w zestawie)

   

  Świąteczne oświetlenie domu wcale nie musi wiązać się z ogromnym rachunkiem za prąd! Przygotowaliśmy pełną gamę artykułów oświetleniowych bazujących na energooszczędnej technologii LED, dzięki której można oświetlić dom zarówno z zewnątrz, jak i od środka.

  Diody LED to oszczędność nawet do 80% energii elektrycznej, a także wydłużona żywotność, dlatego wybierając lampki choinkowe LED oraz innego rodzaju dekoracje świąteczne nie muszą Państwo obawiać się o nadmierne koszty ich użytkowania.